На Погулянці відбулося красиве дійство – показ сценічних костюмів з паперу

У Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбувся парад сценічних костюмів в рамках заключного етапу Всеукраїнського конкурсу «Стильний папір. В країні жар-птиці». Це дійство – справжній вибух фантазії, вишуканості, краси і неабиякої майстерності. Юні дизайнери представили понад 70 прекрасних костюмів у вигляді птахів, квіток, казкових персонажів. Показ кожного костюму супроводжувався музикою та цікавим описом, який занурював присутніх у справжню казку. До оформлення зали, де проходило дефіле, долучилися діти з особливими потребами, які навчаються в ЦТДЮГ.

Конкурс підготували завідувачка і методистка відділу технічної творчості ЦТДЮГ Зоряна Степанишин і Зоя Богдан. Всеукраїнський конкурс цьогоріч проводили уперше, у ньому взяли участь 256 учасників з різних областей України. На дефіле були представлені найкращі костюми.

«Цей чудовий конкурс проходить в історичний момент, тому присвячуємо його 30 річниці Незалежності України. Ми і є Україна, адже саме від наших вчинків, ідей, творчості залежатиме, якою наша країна буде в майбутньому. Центр творчості дітей та юнацтва Галичини – місце, де ми виховуємо справжніх українців. Дякую, що ви з нами», – сказала на відкритті показу в. о. директора ЦТДЮГ Надія Савко.

Це дійство справді показало, що дитячий дизайн – це величезний потенціал, великі можливості для розвитку фантазії. Працювати над костюмом з паперу гуртківцям було незвично, цікаво і захоплююче. Країна жар-птиці справді казкова, багата, розмаїта, у ній немає місця ворожнечі і заздрощам, живуть у ній різні мешканці, люди, герої казок та фільмів. В їхніх стосунках доброзичливість, дружба, взаємопідтримка та радість. Темою нового конкурсу у наступному році буде «Сильний папір. Літо з ароматом кави».