Фортепіанна студія «Гармонія», на чолі з керівником – відмінником освіти Любов’ю Бабанковою, звітувала за 2-ге півріччя своїм академічним концертом. Вихованці доклали всіх зусиль, щоби подолати труднощі навчання під час двох карантинів і з честю продемонстрували свої досягнення. Також цього дня було нагороджено двох випускників і переможців фестивалю “У Галицькому колі”.
Інші Новини
Celebrity Game – матч за участю представників інших видів спорту, чиновників, журналістів, бізнесменів, представників ІТ-сфери. До складу команд додадуться гравці з топ-24 […]
27.05.2021 р. Відбувся випуск другого потоку учасників першого інклюзивного проєкту «Давай разом!». Захід відбувався на території біля озера ЦТДЮГ, що створило особливо […]
Творчий вечір об’єднав мистецькі виступи кількох колективів ЦТДЮГ “Гамалія”, “Діаденс”, “Бельканто”, окремих виконавців фортепіанного класу та читців “Рушничка”.
10 жовтня у Львові розпочалась Всеукраїнська нарада – семінар для директорів закладів позашкільної освіти за участю представників Міністерства освіти і науки України, Міжнародної Асоціації позашкільної освіти, директорів з усієї України та з-за кордону.

