Вихованці медіашколи мали змогу познайомитись із роботою шеф-редактора львівського телеканалу

У Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбулася зустріч з шеф-редактором львівської редакції 24 телеканалу Арсеном Данилюком, який розповів учням Медіашколи про специфіку роботи сайту, телебачення, радіо.

Арсен Данилюк ділився власним досвідом, розказав про свій шлях у журналістиці, згадав про тодішні і теперішні медіа у Львові, про те, як змінився світ медіа упродовж десятиліття і про те, що впливає на ці зміни. Тепер, в епоху інтернету інформацію швидше можна отримати з різноманітних новинних сайтів та соцмереж і це є викликом для традиційних медіа, зокрема, газет, телебачення та радіо, які змушені опановувати нові формати донесення новин.
Арсен Данилюк зауважив, що телебачення змінюється і ця тенденція триватиме й надалі. Відповідно, журналісти шукають інші формати роботи, скажімо, проводять стріми з місця події, які транслюють на сторінці каналу у соцмережах.
Звісно арсен Данилюк розповів і про можливість потрапити на роботу у медіа та що для цього потрібно. Найбільше вихованці Медіашколи.   Шеф-редактор був приємно вражений, коли дізнався, що серед його колег на телеканалі, є вихованці Медіашколи.