У ЦТДЮГ запрацювала Медіашкола (+промо-ролик)

6 вересня Центр творчості дітей та юнацтва провів акцію «Територія дитячого дозвілля», під час якої кожен колектив закладу презентував свою роботу.

Не оминула акція і організаційно-масовий відділ. З вересня, на базі школи журналістики, в цьому відділ запрацювала Медіашкола. Було доповнено ряд нових можливостей, які зможуть вивчити майбутні вихованці цього напрямку. Серед важливих – це основи роботи з аудіо-відео програмами, навчання в прямому ефірі, робота фото та відео студії, журналістські розслідування, тощо.

Про завдання, цілі і мету  Медіашколи її учні та викладачі розповіли у промо-ролику. Адже робота Медіашколи передусім спрямована на те, щоб учні опановували тонкощі журналістської майстерності на практиці – відчували слово, розуміли людей, а також вміли поводитися в кадрі, висловлювати власну думку, записувати інтерв’ю, робити фото і відеоматеріали.

Як говорять педагоги відділу, навчання в Медіашколі полегшить вступ у вищі навчальні заклади на спеціальності журналістського спрямування.

Контактні телефони для отримання інформації 275-05-00, 0973127389

Детальніше у відео…