“Успішні педагоги” ЦТДЮГ  – успішні волонтери

Працівники Центру творчості дітей та юнацтва Галичини взяли участь в щорічному конкурсі “Успішний педагог”. За результатами голосування четверо наших педагогів стали лауреатами та отримали грошові премії від управління освіти Львівської міської ради.

«Цього року я ще більше переконався, що педагоги – це мужні велети. Я пригадую перші дні після повномасштабного вторгнення, коли через місто пройшло мільйони людей. Ви тоді працювати і психологами, і волонтерами, і магами. Якщо б не ви, не вчительське середовище, подолати це все було б нереально. Ви віддаєте частиночку себе і це тепло, ці емоції ви будете згадувати все своє життя. Я маю велику повагу до кожного з вас», – зазначив під час нагородження міський голова Львова Андрій Садовий.

Зокрема, переможцями стали завідувачка відділу образотворчого та ужиткового мистецтва, керівниця гуртка Христина Кушнір, методистка Олена Літовченко, в.о. директора, завідувачка відділу естрадного та класичного мистецтва Надія Савко та завідувачка відділу, керівниця гуртка Ірина Смаль.

Кожна премія складає 25 000 гривень і колективом було прийняте рішення передати ці кошти народному артисту України, сержанту ТрО Андрію Хавунці, який якнайкраще розділить ці кошти на потреби на передовій.