Відділ спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи ЦТДЮГ провів два масштабних заходи

Протягом двох днів 25-26.03.2021 проходило два масштабних науково-практичних заходи, а саме VI-та Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті» та Всеукраїнський семінар-практикум з хореографічного мистецтва України організаторами яких є відділ спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи Центру творчості дітей та юнацтва Галичини та кафедра режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка.

Заходи відбувались через електронну платформу ZOOM, що дало змогу долучити значну кількість учасників як доповідачів, так і слухачів.

У перший день наукова дискусія тривала протягом 6 годин за участі представників всіх регіональних хореографічних осередків та структурних організацій в системі освіти та культури України, а також медичних установ та приватних фізіотерапевтичних клінік. Актуальну тему в осередку позашкільної освіти розкрила завідувач відділу спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи Олександра Єсіпова, яка в контексті теми  «Інклюзія в умовах нового освітнього простору закладів позашкілля» представила результати роботи першого інклюзивного проєкту «Давай, разом!».

Другий день проходив в форматі показових виступів, відкритих уроків, майстер-класів та методичних практик за різними напрямками хореографічного мистецтва та фізичної активності. Свій доробок представляли викладачі закладів вищої освіти України, вчителі хореографії аматорських колективів, керівники гуртків закладів позашкільної освіти та практикуючі хореографи.

Серед педагогів Центру творчості дітей та юнацтва Галичини  свою практичну роботу представила Наталія Мочульська, яка продемонструвала інтерактивні методи у роботі з дітьми від 1 до 4 років, та Олена Літовченко, яка показала фрагмент уроку класичного танцю у спортивно-танцювальному клубі «Відлуння».

За два дні науково-практичного заходу долучилось понад 300 учасників зі всієї України. Наукові доповіді та практичні покази були змістовними, цікавими та розкривали основні напрямки роботи заходу.