Вихованці ЦТДЮГ взяли участь у всеукраїнський фестивалі-конкурсі “Стильний папір”

22 березня 2021 року Українським державним центром позашкільної освіти були підбиті підсумки Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сценічних та карнавальних паперових костюмів «Стильний папір». Конкурс проводився відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 року No 1452 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно- масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) 22 березня 2021 року у місті Львові Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Центром творчості дітей та юнацтва Галичини.

Фестиваль-конкурс організував відділ технічної творчості ЦТДЮГ, у ньому взяли участь вихованці та учні закладів позашкільної, загальної середньої освіти та інших закладів освіти України. Цьогоріч надійшло 256 творчих робіт з 17 областей України, а саме: Вінницької, Волинської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Херсонської, Хмельницької, Харківської, Чернівецької, Черкаської та Чернігівської області.

До складу журі увійшли провідні фахівці в галузі освіти, яке очолила Світлана Зінченко – мистецтвознавець, старший науковий співробітник Національного музею ім. А. Шептицького, кандидат історичних наук, доцент.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс в цьому році проводився вперше з метою виховання у дітей творчої ініціативи та естетичного смаку, популяризації паперопластики та моделювання з паперу, як цікавого напряму у дитячій творчості, вміння продемонструвати власноруч виготовлені вироби під час дефіле на сцені, стимулювання розвитку творчих здібностей учнів, пошук та підтримка обдарованих дітей.

Тема цьогорічного фестивалю-конкурсу “У країні жар-птиці”. Подані на конкурс сценічні та карнавальні костюми – різноманітні, яскраві та різнобарвні, різні за стилями та техніками виконання. Творчі роботи просто неймовірні, вишукані, складні та барвисті. Дуже багато костюмів були представлені на екологічну тематику. Учасники вигадували до костюмів власні цікаві казки та історії. Деякі діти майстрували костюми дистанційно, без допомоги педагогів. Журі відзначили дуже високий рівень представлених на конкурс робіт. Кращі костюми були визначені для участі в костюмованому дефіле “Стильний папір. В країні жар-птиці”.

Вітаємо вихованців відділу технічної творчості зі здобутими переможними місцями у всеукраїнському конкурсі “Стильний папір. В країні жар-птиці”!

Марта Федун — 1 місце за костюм “Принцеса Ельза” (керівник Зоя Богдан)

Марічка Федун — 1 місце за костюм “Царівна-жабка” (керівники Зоя Богдан та Зоряна Степанишин)

Анна-Марія Макогоненко — 2 місце за костюм “Осінь” (керівник Зоя Богдан)

Яворська Тереза і Салайдяк Віка, вихованки студії “Равлик” — 1 місце за колективний костюм “Жар-пташеня” (керівник Зоя Богдан)

Вихованці студії “Равлик” — 2 місце за колективний костюм “Жар-птиця вогняна стихія” (керівник Оксана Дзюб)