ЮВІЛЕЙ КОЛЕДЖУ – НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ТВОРЧИХ ОДНОДУМЦІВ У БУДНІ І У СВЯТО (частина 2) – Коліжансько-застільна

Ювілейні святкування коледжу культури і мистецтв продовжились у творчому родинному колі однодумців і гостей свята.

Слова вітання не затихали впродовж вечора святкувань, переплітаючись з теплою розмовою, спогадами колег різних поколінь і танцем єдності. Випускники 80-90х років ділилися своїми емоціями, які були пережиті у цьому навчальному закладі. Серед них – о.Зеновій Харкавий, Олег Кузик, Ярослав Леськів, Роман Береза, Марія Воєвода, Тетяна Бутинець і багато інших.

В кожному виступі чулося тепло любові і слово вдячності, оскільки навчання в колишньому училищі культури і мистецтв стало першим досвідом на шляху життєвого становлення і виборі фаху. Училище у своїй сутності і ментальності приховує особливий живий характер творчості через емоції, спілкування, первинний досвід у питання культурно-просвітницької сфери діяльності і т.д. Кожен хто торкнувся цього навчального закладу отримав особливий особистий поштовх у вимірі життєвих цінностей і творчому пошуці своєї сутності.

Згадували багатьох викладачів, які відійшли у вічність – вони були фундаторами традицій цього закладу і формували правила творчого і професійного співжиття у стінах навчального закладу. Закладу, який сформував багатьох знаних людей мистецтва, культури, адміністрування та організації культурно-дозвіллєвої діяльності.

Тішило і те, що колектив за останні роки суттєво омолодився свіжими педагогічними фахівцями. Це є свідченням, що колектив живе, переосмислюється, трансформується і розвивається.

Святкування емоційно продовжувались у танцювальному колі однодумців і друзів різних поколінь. Попереду Святковий концерт у Національному драматичному театрі ім.Марії Заньковецької 20.12.2019 року.

ГУРТУЙМОСЯ РАЗОМ НАВКОЛО НАШОГО УЛЮБЛЕНОГО КУЛЬТОСВІТНЬОГО УЧИЛИЩА – КОЛЕДЖУ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ