#нашмісяць: як ми дивували вас в грудні

Грудень – це про приємну метушню. Коли багато підготовки до свят, подарунків та сюрпризів. Останній місяць року Центр творчості дітей та юнацтва Галичини вже традиційно провів у важливих подіях. Нумо розбиратись, що ж ми встигли за цей 31 день.

Цьогоріч свято Миколая вже всі святкували 6 грудня. Наші педагоги звикли долучатись до традицій, тож майже всі гуртки всіх відділів провели заходи в честь цього дня, а також створили вертепи вже до різдвяних свят, які розпочались 24 грудня. Багато створювали й малювали, колядували й щедрували, бажали мирного й спокійного наступного року.

Відділ технічної творчості щоразу дивує різноманітними заходами та святами, до яких готуються вихованці. Грудень не став винятком, тому діти створювали різноманітні авторські листівки до Дня різдвяної листівки (9 грудня). Ці роботи брали участь в обласних конкурсах “Подарунок для захисника” та “Різдвяна шопка”. Окрім цього, відділ провів виставку в рамках обласного конкурсу “Візерунки Різдва”, де були представлені роботи діток з усієї країни. Також відділ поповнився ще однією медаллю – на міських рейтингових змаганнях наш вихованець отримав бронзу. І, звісно ж, хочемо привітати відділ із заслуженою відзнакою “За шану до звіздарства і за любов до України в часи найтяжчих випробувань”. Це надихає!

Відділ народної хореографії вже традиційно приносить в скарбницю ЦТДЮГ перемоги. Одразу три групи Народного художнього колективу ансамблю танцю “Серпанок” взяли участь у Відкритому фестивалі хореографічного мистецтва “Здійснення мрій”. За підсумками фестивалю підготовчі групи зайняли I місце та ІІ місця, середня група II  місце. Інший колектив відділу, Театр танцю Левеня став лауреатом І премії VII Благодійного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Зимові візерунки -2023” на підтримку ЗСУ в рамках мистецького проєкту “Для тебе, воїне!”

Відділ спорту і туризму також відзначився перемогами, цього разу в шахах. Вихованці взяли участь в Зимовому кубку Львова, звідки принесли бронзу.

Інший гурток відділу, спортивно-танцювальна студія сучасної хореографії «Відлуння» також взяв участь у Відкритому фестивалі хореографічного мистецтва «Здійснення мрій»  – 2023 та забрали два І місця і два ІІ місця.

Не оминули конкурси та фестивалі й відділ класичного та естрадного мистецтва. Зразковий художній хореографічний колектив «ДіаДенс» взяв участь у Всеукраїнському конкурсі «Зіркові візерунки 2023». Як завжди, з перемогами! І місце за сольний виступ, за групові виступи одразу три І місця, І друге місце і І третє місце. Окрему відзнаку забрала група “Чарівний сад” – Гран прі! В рамках конкурсу “Різдвяні канікули” інший колектив відділу, Народний хореографічний колектив естрадного танцю «Тайм-аут» отримав І місце за танець “Пес Патрон”.

Відділ образотворчого та ужиткового мистецтва весь грудень плідно працював, аби представити неймовірної краси виставки. Так, до прикладу, гурток “Веретенце” представив 16 робіт в різноманітних техніках живопису. Гурток “Образотворче мистецтво” активно готувався до конкурсу “Різдвяної листівки” від музею Леопольда Левицького, створивши незвичайні відкритки. Водночас цей же гурток, але іншого філіалу також представив виставку на різдвяну та новорічну тематику. Роботи дітей зачаровують!

Відділ організаційно-масової та інформаційно-методичної роботи в рамках Медіашколи продовжує поширюватись школами Львова. Педагоги проводять різноманітні лекції на актуальні теми і ласкаво запрошують приєднатись до цікавих проектів, що незабаром стартуватимуть в ЦТДЮГ.

Звісно ж, не можемо оминути й наш фестиваль-конкурс “Різдвяні канікули” . І також  про феєричний кінець заходу – дефіле різдвяних зірок, що проведений в рамках конкурсу “Візерунки Різдва” . Зірки сяяли, і це ми не тільки про різдвяні)) Обов’язково перейдіть за посиланнями та прочитайте про ці події більш детально, адже там багато цікавого.

Звісно ж, грудень – це про тепле свято Різдво. А Різдво в Україні це про традиції! Тому вертепи не оминули ЦТДЮГ.

Наприклад, вертеп творчої студії “Світлиця” подарував незабутні емоції глядачам в соціальному центрі “Рідні”. До них приєдналась й капела бандуристок “Дзвіночок” з всесвітньо відомим “Щедриком” нашого генія Леонтовича. Інші педагоги відділу театрального мистецтва проводили з дітками різноманітні заняття, в рамках яких вивчали українські колядки та вивчали більше різдвяних традицій. А педагоги відділу образотворчого та ужиткового мистецтва проводили з дітьми майстер-класи з розроблення різдвяних зірок та вітальних листівок.

Не забуваємо й про нашу фею-мандрівницю Ірину Мартин, що встигла кілька разів відвідати Польщу з благодійними майстер-класами для наших українців та інших жителів гостинного міста Замосць. Така співпраця з Замоським домом культури приносить лише позитивні результати, тож пишаємось нашими працівниками і радо їх підтримуємо!

Пишаємось нашими вихованцями й педагогами й поспішаємо підбивати підсумки року!