У ЦТДЮГ провели 35 обласне методичне об’єднання

35 обласне методичне об’єднання – невеличкий ювілей відділу образотворчого та ужиткового мистецтва ЦТДЮГ. Загальна тема методичного об’єднання – «Творці українського модерну». Лекції для керівників гуртків Львова та області проходили дистанційно. Це, насправді, прекрасно, бо, не виходячи з дому, тримаючи в руці горнятко з чаєм чи кавою, керівники гуртків мали змогу дивитись та слухати надзвичайно цікаві лекції наших доповідачів.

А доповідачами були Тетяна Казанцева – канд. архітектури, доцент кафедри дизайну та основ архітектури НУ “Львівська політехніка” з лекцією «Іван Левинський: фабрика, архітектура, майоліка» та Олеся Семчишин-Гузнер – канд.мистецтвознавства, старший науковий співробітник Національного музею у Львові
імені Андрея Шептицького з лекцією «Модест Сосенко. Пізнай. Зрозумій. Збережи».

Це вже третє методичне об’єднання з циклом лекцій про творців українського модерну. Мета – допомогти керівникам гуртків у вихованні, навчанні дітей, та підготовка до обласного конкурсу з образотворчого та ужиткового мистецтва «Таланти твої, Україно!». Реєстрація учасників конкурсу «Таланти твої, Україно!» розпочнеться 28 лютого.