Волонтери-педагоги: як ЦТДЮГ допомагає дітям ВПО

Кажуть, що педагог має бути універсальним і знайти підхід до кожного. Колектив Центру творчості дітей та юнацтва Галичини щоденно доводить цю тезу!

Наші працівники розпочали активну волонтерську діяльність ще з перших днів повномасштабного вторгнення і продовжують її й до сьогодні. Так, наприклад, ми на постійній основі проводимо різноманітні заходи та майстер-класи для внутрішньо переміщених осіб у таборі Recovery Camp, що базується на базі відпочинкового комплексу Otaman Resort. Щоразу робота з такими дітьми приносить безліч позитивних емоцій як викладачам, так і дітям.

Педагоги ЦТДЮГ готують нові програми та заняття в залежності від віку та захоплень дітей. Паралельно працюють кілька викладачів з різними напрямками, аби кожен бажаючий міг знайти щось до вподоби. Образотворче мистецтво, хореографія, вокал, акторська майстерність, паперопластика, журналістика… неможливо злічити кількість занять, які були проведені дітям протягом всього періоду нашої роботи. І, звісно ж, ми не зупиняємось на цьому!

 

Закликаємо всіх колег підтримувати дітей у скрутні часи й долучатись до волонтерських ініціатив.