Мультиспортивний зал “Манівці”

Мультиспортивний зал “Манівці”
Центр творчості дітей та юнацтва Галичини

Адреса: м. Львів, вул. Вахнянина, 29
Конт. тел. 093 843 9777
Керівник: Тарас Білошицький

МУЛЬТИСПОРТИВНИЙ ЗАЛ “МАНІВЦІ”

Соціальний спортивно-розважальний простір для реалізації мрій, вподобань і оздоровлення

Багатофункційний зал “Манівці” на Погулянці – мінімістечко спорту і дозвілля. Молодь сьогоднішнього дня є креативною і невгамовною у пошуку середовища, де комфортно і цікаво. Своєрідним вуликом різних цікавинок став зал клубу “Манівці” де зібралося багато молодих однодумців. Приємно бачити переповнений зал молодих людей, які руйнують стереотипи “що молодь сидить лише в комп’ютерах і навушниках”.

погулянка манівці зал

Погулянка – це містечко нових емоцій та вподобань, розвитку талантів і пошуку внутрішнього щастя. Хто ще не знами – двері відчинені для однодумців!

НОВИНИ:

14-15 вересня, Погулянка, Відкритий Кубок Львова зі спортивного туризму, для ВСІХ!!!! бажаючих. От Вінта для ВСІХ вболіваючих! Команди з Литви, Києва. Презентація Кануполо. Екстрем перегони по Погулянці. Орги управління спорту ЛМР, Манівці, і ЦТДЮГ. Деталі на MANIVCI.org. 097 9185132
Поширюйте і підтримуйте.

УЧАСНИКИ КЛУБУ “МАНІВЦІ” У СПЕЛЕОЛОГІЧНІЙ ЕКСПЕДИЦІЇ

Клуб “Манівці” проводить багатопрофільну діяльність у різних напрямах спорту, фізичної культури, оздоровлення і дозвілля. Різні вподобання вихованців в одному клубі, активне спілкування, спортивні змагання та розваги, водний туризм, спелеологія, скалелазіння, вільна боротьба, брейк-данс, спортивна гімнастика – це лише частинка спортивно-тренувальних послуг для дітей, які пропонує команда однодумців. Спелеологічна мандрівка-експедиція у печеру Когутя-Мамонтова – випробовування і дозвілля.