До Міжнародного дня захисту дітей у Львові відбудеться фестиваль «Сяйво Княжого міста»

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 31 травня-1червня у Львові в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбудеться фестиваль «Сяйво Княжого міста». Його мета – популяризувати дитячу та юнацьку творчість, залучати громадськість до змістового дозвілля, спільного проведення часу батьків та дітей.

сяйво княжого містаУ фестивалі візьмуть участь творчі колективи та окремі виконавці м. Львова та Львівської області, які виступатимуть у таких номінаціях: солісти, вокальні ансамблі, хореографічні колективи різних жанрових напрямків, читці. У програмі фестивалю буде образотворчий, спортивний, технічний, мистецький блоки.

31 травня – 1 червня (10.00 – 16.00) – мистецькі показові виступи за участі хореографічних та вокальних колективів м. Львова та Львівської області;

31 травня – 1 червня (11.30 – 17.00) – спортивні забави, майстер-класи;

31 травня (з 10.00) – відкриття виставки дитячих робіт до Міжнародного Дня захисту дитини;

31 травня. (з 11.30) – початок розважальної мистецької естафети для вихованців ПНЗ, які займаються у гуртках образотворчого та ужиткового мистецтва м. Львова;

1 червня (з 11.30) – початок розважальної мистецької естафети для вихованців ПНЗ, які займаються у гуртках образотворчого та ужиткового мистецтва Львівської області.

Більш детальну програму можна дізнатися  тут.

Організатори фестивалю – Центр творчості дітей та юнацтва Галичини м. Львова, громадська організація «Здійснення мрій».

zik.ua