ЦТДЮГ бере участь в міжнародному проекті «Дистанційне навчання у позашкільній освіті»

Дистанційне навчання це новий виклик для викладачів, особливо для викладачів позашкільної освіти. Впродовж багатьох років педагоги ЦТДЮГ працюють над методичними розробками. Зараз саме той час, коли ці розробки потрібно візуалізувати і доносити до своїх учнів через соцмережі.

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини це великий позашкільний заклад з безліччю напрямків та гуртків на будь який смак. Керівники гуртків пробують свої сили, виставляють  доробки на Міжнародному проекті «Дистанційне навчання у позашкільній освіті»  International projekt «E-Learning in After-School Education» , що організовує Міжнародна асоціація позашкільної освіти.

«Ми готові ділитись своїми проектами і надіємось почерпнути щось нове із робіт наших колег не тільки з України, а й з Литви, Польщі, Чехії… Такі проекти потрібні, щоб стимулювати педагогів до роботи, щоб показати свої вміння і оцінити свої можливості. Всі відділи Центру творчості беруть участь у конкурсі і звісно змагаються за першість» – каже виконуючий обов’язків директора ЦТДЮГ Ярослав Биткалюк.