ЦТДЮГ відкриває двері

Цієї суботи 11 вересня всі позашкільні заклади міста Львів відкрили свої двері для знайомства з дітьми та їхніми батьками.

Це “День знайомства” в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини – чудова можливість дізнатися більше про напрями роботи, гуртки та студії. Педагоги та вихованці підготували цілу низку майстер-класів, ігри для найменших, спортивні квести, святковий концерт, технічні новинки.
Аншлаг був на відкритті нашої нової гоночної траси, діти з цікавістю досліджували явища та експериментували у мистецькій мобільній лабораторії. Ну і, звісно, родзинка свята – великий концерт, який розпочали начальник управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик та в.о. директора ЦТДЮГ Надія Савко .
Окрім цього позаду ЦТДЮГ відбувалось сімейне свято, де були представлені спортивні напрями роботи закладу. Не встояли навіть заступник директора Ярослав Леськів та завідувач відділу спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи Олександра Єсіпова, які продемонстрували показовий бій.
“Щиро дякую всім педагогам, дітям і батькам. Всім, хто сьогодні приєднався до нас. Це був незабутній день.
Тішимось, що могли розділити це свято з нашими друзями. Великим сюрпризом було те, що випускники ЦТДЮГ прийшли до нас на свято. А мобільна мистецька лабораторія – бест! Від себе дякую всім керівникам підрозділів. Ми можемо все!” – прокоментувала подію в. о. директора Надія Савко.