«Давай, разом!» пілотний інклюзивний проєкт ЦТДЮГ

З 26 листопада по 24 грудня 2020 року Центр творчості дітей та юнацтва Галичини,  відділ спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи, запроваджує пілотний інклюзивний проєкт «Давай, разом!». Мета проєкту – залучення дітей з особливими психофізіологічними потребами, їх батьків до занять фізичною культурою та спортивною діяльністю задля покращення фізичного та психологічного здоров’я, також з метою запровадження співпраці з інклюзивними центрами м. Львова та заснування на базі ЦТДЮГ спеціалізованих навчальних та розвивальних центрів для роботи з особливими людьми.

Спортивні заняття для особливих дітей – це можливість навчитися управляти своїм тілом та стати більш здоровими фізично. Але не менш важливий для них і фактор соціалізації – тут вони мають змогу навчитися бути командою, зрозуміти такі прості речі як терпіння, витримка, толерантність, не агресивність, стриманість, системність, порядок, дисципліна.

Викладачі та тренери не є професійними лікарями – реабілітологами але працюючи в спілці з  батьками та/або  педагогами-організаторами особливих дітей можуть адаптувати заняття з профільних спортивних дисциплін до потреб тої чи іншої дитини, залежно від ступеня нозології.