#нашмісяць: про досягнення ЦТДЮГ в квітні

Продовжуємо рубрику #нашмісяць, в якому підсумовуватимемо досягнення та здобутки за визначений період.

Цей місяць можна назвати великоднім, оскільки більшість заходів були присвячені християнському святу Воскресінню Господньому.

Новостворена група дітей з ВПО вперше виступила на сцені у проекті «Нескорена весна». Про це ми писали тут: http://ctdug.lviv.ua/vidbuvsya-pershyj-vystup-ditok-z-chysla-vpo-yaki-vzhe-4-misyaczi-navchayutsya-u-cztdyug/

Окрім цього відбулись яскраві виступи вокального ансамблю «Барвистий віночок» у концерті «Великодній цвіт», а також у церкві св. Йосафата. «Студія класичного вокалу «Бельканто» відділу естрадного та класичного мистецтва ЦТДЮГ провела звітний концерт художнього колективу.

Окрім заходів в Україні, наші діти успішно виступають і за кордоном. Театр танцю «Левеня» відвідав сонячну Туреччину та виступив на Дні національного суверенітету і захисту дітей Cocuk Bairami.

Колектив DiaDance отримав черговий Гран-прі за юних та талановитих вихованців. Окрім цієї нагороди, Всеукраїнські змагання з хореографічного мистецтва THAT’S RHYTHM FEST 2023 принесли в скарбницю колективу п’ять І, чотири ІІ та два ІІІ призових місця.

НХКАТ “Серпанок” ЦТДЮГ стали лауреатами двох перших премій lV Всеукраїнського фестивалю- конкурсу “Веселкова Мрія” з нагоди Міжнародного Дня танцю, що проходив у  м. Сокаль .

Творча студія «Світлиця», Народний художній колектив камерний хор «Жайвір» та народний художній колектив капели бандуристок “Дзвіночок” ЦТДЮГ також взяли участь у 16-му фестивалі духовної хорової музики “Великодні дзвони”.

Наші спортивні досягнення виявились не менш значимими. Вихованці гуртка скелелазіння ЦТДЮГ взяли участь у відкритому фестивалі з болдерінгу. У місті Дрогобич відбувся Відкритий Кубок з кікбоксингу присвячений 20-ій річниці ФСК «Тайфун», у якому взяли участь 9 вихованців гуртка таеквон-до ЦТДЮГ.

На Всеукраінський турнірі з художньої гімнастики «Разом до перемоги» виступили вихованки студії художньої гімнастики ЦТДЮГ.

На базі відділу технічної творчості відбулись 24 змагання на першість м. Львова «Твори і перемагай» з технічної творчості з початкового технічного моделювання у двох вікових категоріях.

Окрім цього учні ЦТДЮГ загалом виготовили 1424 писанки. В цьому дітям допомагали навіть роботи.

Педагоги театрального відділу підбили підсумки ІІ дистанційного конкурсу авторської казки “KAZKA.UA” та окреслили його творче продовження. А також свої нагороди одержали учасники фестивалю “Великоднє сонечко”, який було більше 400 дітей.

Методисти ЦТДЮГ організували семінар з національно-патріотичного виховання та музейної педагогіки, присвячений українським оперним співакам світової слави – Соломії Крушельницькій та Олександрові Мишузі. Відділ спорту і туризму та відділ народної хореографії Центру творчості дітей та юнацтва Галичини спільно з кафедрою режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка провели Всеукраїнський семінар-практикуму з хореографічного мистецтва «Роль транскордонної взаємодії в хореографічному мистецтві: виклики та перспективи».

Невпинно продовжується співпраця з Otaman Resort, де педагоги ЦТДЮГ працюють разом з ВПО задля психо-емоційного розвантаження. Цього разу дітки вчились розмальовувати писанки.