#нашмісяць: про досягнення ЦТДЮГ в травні

Не припиняємо тішитись успіхами та досягненнями. І цього разу в рубриці #нашмісяць звітуємо про цей травень. Останній місяць весни львів’яни запам’ятовують яскравими заходами до Дня міста, а також важливими святами – Днем матері та Днем вишиванки.

Відділ спорту і туризму долучився до унікального табору “Реабілітація туризмом”, що створений для допомоги військовим, реабілітологам, психологам та волонтерам. Учасники дискутували, сплавлялись річкою Дністер, піднімались на скеледром і навіть проходили смугу перешкод з інклюзивними умовами.

Також спортивний відділ може похвалитись перемогами – вихованці гуртка таеквон-до взяли участь у Всеукраїнських змаганнях й отримали 4 бронзові медалі.

Відзначились й наші гімнастки – в турнірі “Stand with Ukraine” наші дівчата взяли 2 перших, 1 друге та 2 третіх місця. Також відбулась поїздка на Закарпаття і в рамках турніру “Кубок Ужгорода” дівчата привезли 3 перших місця, 2 других, 2 третіх та ще кілька призових місць.

“Юні екскурсоводи” з 55-ї школи проводили молодшим школярам мандрівку Львовом в рамках проєкту “Доторкнись до історії нашого міста”. Діти спробували себе в ролі гіда-екскурсовода і з педагогом організовували прогулянки цікавими вуличками нашого міста.

Методист відділу образотворчого та ужиткового мистецтва Ірина Мартин активно організовує та бере участь в майстер-класах для тимчасово переміщених осіб з України та жителів Польщі у вже такому рідному для нас місті Замосць. Бажаючі мали змогу долучитись до створення еко-торбинок та картини, що прикрасить одну зі стін Геотуристичного центру котрий став прихистком для понад 50 українських жінок та дітей.

Народний ансамбль танцю “Серпанок” став лауреатом 2 перших премій різножанрового Міжнародного фестивалю-конкурсу “Зірковий парад”. А на Всеукраїнському фестивалі “Барви дитинства” колектив “Діаденс” здобув одразу 2 перших місця та 4 других місця.

Театр танцю “Левеня” в травні “фестивалів” – колектив взяв участь в Х  Всеукраїнському вокально-хореографічному фестивалі для найменших “Самоцвітики – Мамине Сонечко”, а в кінці травня відвідав Трускавець та фестиваль-конкурс “Єдина країна”, звідки привіз 4 перших та 2 других місця.

Колективи відділу естрадного та класичного мистецтва ЦТДЮГ долучились до святкування Дня Львова, привітавши глядачів концерту своєю творчістю. І хоч це відбувалось не на звичній великій сцені в центрі міста, але атмосфера, що йшла від глядачів, повернула нас в ті безтурботні мирні часи.

Також травень відомий й важливим святом для дітей – Днем матері. Вихованці різних гуртків долучались до створення відкриток, картин, композицій та танців в честь своїх матусь.

Окрім цього, колективи ЦТДЮГ долучились до святкових концертів, привітавши найрідніших жінок зі святом.

А також був проведений онлайн-фестиваль “Любій матусі”, про який детальніше розповідали тут ( https://ctdug.lviv.ua/vidbuvsya-festyval-lyubij-matusi-yakyj-zibrav-ponad-300-uchasnykiv/ )

Встигли відзначити й День вишиванки – діти зі студії “Равлик” створили карту України зі своїх вишиванок, що намалювали самостійно. Більше деталей читайте в статті (https://ctdug.lviv.ua/dity-stvoryly-kartu-ukrayiny-z-avtorskyh-namalovanyh-vyshyvanok/ ).

Технічний відділ показав добрі результати на обласних змаганнях з трасового автомоделювання – наша команда за підсумком усіх класів отримала 5 місце.

А гурток робототехніки взяв участь у першому профільному великому дитячому форумі. ЦТДЮГ представив 9 творчих проєктів в рамках конкурсу і збирав найбільшу кількість глядачів навколо свого стенду. Розповіли про це більше в статті (https://ctdug.lviv.ua/vidbuvsya-forum-robototehniky-de-komanda-cztdyug-prezentuvala-czikavi-proyekty/)

Була проведена й важлива методична робота – працівники відділу технічної творчості здобули перше місце у Львівському та Полтавському обласних конкурсах педагогічної майстерності. Робота “Здолаємо усі перешкоди”, присвячена підготовці та проведенню Всеукраїнських змагань з ПТМ, була написана з полтавськими колегами й була високо відзначена суддями конкурсу. Також методисти ЦТДЮГ провели чергове об’єднання, де поставили для себе амбітні плани щодо реорганізації методичної роботи (https://ctdug.lviv.ua/cztdyug-stavyt-ambitni-plany-shhodo-reorganizacziyi-metodychnoyi-roboty/)

Багато колективів резюмували свою роботу внутрішньо або ж готуються до великого концерту “Ми з Погулянки”, що запланований на 08.06 в Львівському державному палаці естетичного виховання учнівської молоді. Однак також відбувались й виставки, що підсумовують свої досягнення  в іншому форматі – гурток паперового моделювання Papercraft зробив виставку “Майстерність, творчість, креатив”, де представив роботи, створені протягом навчального року й які отримали призові місця на різноманітних фестивалях та конкурсах.

Також в травні встигли підбити підсумки фестивалю School Promotion Fest, в якому стали співорганізаторами спільно з Управлінням освіти Львова. Як це було – читайте в статті (https://ctdug.lviv.ua/zavershyvsya-festyval-promocziyi-schoolpromotionfest-do-yakogo-doluchyvsya-cztdyug/)

Звісно ж, продовжилась й волонтерська діяльність в таборі для ВПО Recovery Camp, що розміщений на базі Otaman Resort. Наші педагоги щоразу вигадують щось нове, аби дітям було цікаво.