“Онлайн Миколай” відбувся у ЦТДЮГ (Фото+Відео)

Ми знаємо, що 18 грудня, як усі заснуть, миттю прилетить на золотих санях Миколай. Із білою бородою, в теплому кожусі, а головне з великим мішком подарунків.Та не все так просто. Разом з Миколаєм приходило ще 2 ангели і 2 чортики – і от саме вони розповідали Чудотворцю, якого саме подарунка заслужила ця дитина.

Це очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям. Щоб заслужити подаруночки від Миколая вихованці Центру творчості дуже старались і приготували справжнє свято. Відділ естрадного та класичного мистецтва став ініціатором проведення онлайн концерту під назвою «Онлайн Миколай». Під час прямого включення з концертного залу було зафіксовано  більше 1000 глядачів! Режисерами свята стали Любов Бабанкова та Олена Агапова.

У цей гарний день щиро вітаємо усіх спілчан із Днем Святого Миколая! Нехай Чудотворець принесе у ваші домівки мир, добро, радість, розуміння і солодкі подарунки!