Справжня свобода неможлива без відповідальності. Свобода без відповідальності стає сліпою і руйнівною силою, сваволею, що закриває очі на дотеперішні здобутки, нищить наявне добро – особисте та суспільне – і ставить під сумнів особисте та національне «завтра».
Сьогодні, 31 травня у Львові в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини стартував IV фестиваль «Сяйво Княжого міста», який триватиме до 1 червня – Міжнародного дня захисту дітей.
Вітання з ювілеєм ЦТДЮГ від наших партнерів з м. Намислув, Республіка Польща – Arkadiusz Oleksak- Towarzystwo Milosnikow Lwowa i Kresow Poludniowo-Wschodnich Oddzial w Namyslowie
7 лютого 2019 р. у Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти відбулась зустріч керівництва Комітету, народних депутатів України, членів секретаріату Комітету із представниками Міжнародної асоціації позашкільної освіти.