Підбиваємо підсумки 2022-го

Команда Центру творчості дітей та юнацтва Галичини почала рік з бажанням змінюватись й розвиватись, планувала нові проєкти та заходи, однак лютий все змінив. Від 24.02 щоденно ми займались внутрішньопереселеними особами, яким потрібна була допомога. Коли ситуація перестала бути критичною – почали думати, чим і як ми можемо допомогти.

І саме тоді прийшла фраза, якою ми керуємось й дотепер: «Діти – наш фронт». І ми робимо на своєму фронті все можливе, аби зберігати їх емоційний стан. Педагоги Центру творчості дітей та юнацтва Галичини стоять за дітей, стоять заради дітей. Багато наших вихованців виїхало, але ще більше приїхало – ми активно працюємо з дітками з центральних та східних областей. Не змінилось лиш одне – ми й досі виховуємо патріотів своєї країни й гідне продовження нашого роду.

Незважаючи на складні обставини, вихованці ЦТДЮГ брали участь в міжнародних конкурсах, фестивалях й концертах, ще більше розповідаючи про Україну й її таланти. Багато перемог, відзнак й нагороджень – все це стимулює нас рости й працювати щоденно заради нашого майбутнього. Наша міць та незламність передається з патріотичним вихованням кожному учню, тож ми можемо бути спокійними за покоління, що росте.

Єдине, що хочеться додати – це «Дякуємо».  Дякуємо за кожну реакцію та репост, дякуємо за підтримку та віру, дякуємо за ваших дітей. Окрема вдячність кожному педагогу, який, незважаючи на труднощі, продовжував відповідально виконувати свій обов’язок і надихати дітей на творчість. Національно-патріотичне виховання зараз особливо важливе і ми пишаємось тим, що займаємось саме такою роботою.

Ще більшу силу показують наші герої, які щоденно виборюють свободу й мирне небо для українців. Хлопці та дівчата, дякуємо вам за те, що можемо підбити пудсумки цього року в своєму домі, в теплі і навіть зі світлом. Ви – неймовірні і ми пишаємось жити з вами в одній країні.

В одній вільній, сильній та могутній Україні.

З Новим роком вас. Нехай 2023 принесе нам якнайшвидшу перемогу, а рідні та близькі завжди будуть поруч й під мирним небом.