Підсумки Всеукраїнської акції-флешмобу “Різдвяні канікули»

Фестиваль-конкурс мистецтв для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули»  в час Різдвяних свят традиційно запрошує дітей та молодь з Львівщини та з різних куточків України до цікавого проведення  вільного часу. Цього року, в зв’язку з карантинними обмеженнями, оргкомітет вирішив провести фестиваль у форматі акції-флешмобу. Гасло заходу-«Святкуймо Різдво разом. Об’єднаймо всю Україну». Приємно,що на запрошення оргкомітету відгукнулися учасники з різних куточків нашої держави. Це солісти, вокальні та фольклорні колективи,юні майстри декоративно-ужиткового мистецтва з Львівської,Сумської,Чернівецької, Кіровоградської, Волинської, Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Хмельницької, Рівненської, Тернопільської, Луганської, Черкаської,Чернігівської, Івано-Франківської,Харківської, Київської областей та м.Києва. Як бачимо,географія багата,представлені практично всі регіони України від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня.

Щиро дякуємо всім учасникам за коляду та віншування,за цікаві мистецькі вироби.  Ми всі разом створили в мережі чудову, колоритну, теплу атмосферу Різдвяних свят. Хочеться відзначити, що учасниками флешмобу стали не тільки діти і молодь,але й колективи за участі дорослих виконавців, що представляли ДНЗ, школи, Народні доми та Будинки культури. Це значить,що є кому передавати величезний культурний пласт наших традицій молодому поколінню.

Оскільки для участі у флешмобі були представлені записи дуже різної якості, від повноцінних кліпів зі студійним записом звуку до аматорських дитячих робіт, порівняти ці роботи між собою і відповідно оцінити було дуже проблематично (складно). Тому оргкомітет вирішив нагородити всіх Дипломами за участь і додатково відзначити учасників, які зібрали найбільше «вподобайок» – Дипломами глядацьких вподобань.

Ще раз дякуємо всім,хто зголосився і подарував нам свої чудові святкові емоції. Любімо і шануймо свої традиції та свою культуру!!

Дипломи можна скачати за посиланням

https://dropmefiles.com/uKUUZ

З вдячністю за співпрацю – в.о. директора Центру творчості дітей та юнацтва Галичини Надія Савко та директор фестивалю «Різдвяні канікули»,Відмінник освіти України,художній керівник Центру творчості дітей та юнацтва Галичини-Ярослав Биткалюк.