Пройшов Всеукраїнський форум “Позашкільна освіта без бар’єрів. Модель майбутнього”.

Під час форуму відзнакою нагороджено педагога Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, викладача ШНТ НХК ансамблю танцю «Серпанок» Яну Шелейкіс.«Наголошую! Ми хочемо розвивати і підтримувати молодих перспективних педагогів. Тому у нашому закладі зараз відбуваються тренінги, навчання для педагогів. Ми розвиваємось у різних напрямках.
Нагорода Яни Шелейкіс – це приклад того, що молодий педагог підтримується державою, зокрема, Міністерством освіти і науки України» – зазначила в.о. директора ЦТДЮГ Надія Савко.

Подія проходить у змішаному форматі. Зовсім невелика кількість людей є присутньою у залі, але до онлайн трансляції приєдналась велика кількість учасників.

«Гордо і приємно було чути слова подяки працівникам позашкільної освіти, до яких відношуся і я! Чудова нагода поспілкуватися і познайомитися з новими колегами та адміністрацією! Дуже вдячна за Почесну нагороду Грамоту МОН, якою мене особисто нагородив Міністр освіти Сергій Шкарлет! Це надзвичайно почесно, відповідально і гордо отримати цю відзнаку» – прокоментувала Яна Шелейкіс.