Театр танцю «Левеня» виступив зі звітним концертом

Театр танцю «Левеня» Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (художній керівник і засновник Наталя Бондарчук) разом з колективами «Ескада» та «Третя лінія» виступили зі звітним концертом.

Театр танцю «Левеня» претендує на отримання почесного звання «Зразковий художній колектив». З перших рухів на сцені танцюристи заполонили увагу глядачів майстерним виконанням, подарувавши цілу гаму неймовірно позитивних емоцій і почуттів – радості, захоплення, піднесення. Програма виступу була насиченою та різноманітною: дитячі і дорослі театралізовані постановки, сюжетні танці, народні танці різних регіонів України, танці народів світу, сучасна хореографія.

Довідка
Творче об’єднання «Левеня» складається з трьох ансамблів – театру танцю «Левеня», театру танцю «Ескада» та батьківського ансамблю «Третя лінія». Ансамблі можуть виступати окремо або разом у спільній програмі.
Театр танцю «Левеня» був створений у вересні 2006 року у Львівському Будинку офіцерів. Окремі групи колективу займаються у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини. Учні вивчають народні, класичні та сучасні танці.

Колектив театру танцю «Левеня» є учасником і переможцем міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів, виступає з концертами на підтримку військових.