У День захисту дітей вихованцям ЦТДЮГ вручили свідоцтва про закінчення навчання

День захисту дітей у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини пройшов у святковій, радісній, творчій атмосфері. Це особливий день для закладу, де до дітей ставляться з великою любов’ю та повагою, розвивають і плекають їхні таланти.

На подвір’ї зібралася велика погулянківська родина – педагоги, колективи народної творчості учні  гуртків, студій, шкіл, а також їхні батьки. В. о. директора ЦТДЮГ Надія Савко вручала свідоцтва про закінчення навчання випускникам. Урочисте дійство супроводжувалося яскравими виступами мистецьких колективів, у яких брали участь вихованці різного віку.

Своє мистецтво демонстрували юні художники відділу образотворчого та ужиткового мистецтва, вихованці народного ансамблю танцю «Серпанок»,  ансамблю сучасного танцю «Тайм-аут», народного камерного хору «Жайвір», музичної  студії «Джерело», фольклорно-етнографічної студії «Світлиця», спортивного відділу. Найбільшу лепту внесли вихованці художнього танцювального колективу «Діа денс» Свідоцтво про закінчення навчання вручили також вихованцям Медіашколи ЦТДЮГ Роману Гавриліву та Вікторії Піцишин.

Бажаємо усім випускникам успіхів у подальшому навчанні і процвітання – нехай  зерна любові і добра, закладені у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, проростають і дають рясні плоди.