Учасники методради обговорили офлайн важливі аспекти навчального процесу

Нещодавно у відділі організаційно-масової та інформаційно-методичної роботи ЦТДЮГ відбулася  методична рада. Вперше за час війни методисти, культорганізатори та педагоги зібралися в офлайн-режимі, щоб  розглянути низку важливих питань, що стосуються навчального процесу.

Зокрема, на методраді розглянули план методичної роботи ЦТДЮГ на 2022-23 н.р, методичну розробку Зоряни Степанишин про проведення Всеукраїнських дистанційних змагань з початкового технічного моделювання для учнів початкової школи, навчальну програму «Музичний шум» Тетяни Кікелі, прослухали коротку лекцію Оксани Москви в межах навчального проєкту «Вчимося української».

Методисти, культорганізатори та педагоги також взяли участь у тренінгу на тему «Конкурентоздатний педагог – стратегія освіти міста», який провела доцентка кафедри гуманітарної освіти ЛОІППО Олександра Гурин. Методом «мозкового штурму» учасники методради  визначили якості, якими повинен володіти конкурентоздатний педагог, а саме: емпатією, вмінням вчити і вчитися, мати підхід до людей, волею, прагматичністю у діях, націленістю на успіх, честю, позицію, розвиненим критичним мисленням,  творчим підходом до роботи, сповідувати цінності гуманізму, володіти високою культурою, вміти працювати в команді тощо.

Секрет успіху педагога – вміння вчитися.