В. о. директора ЦТДЮГ Надія Савко взяла участь в Всеукраїнському форумі «Позашкільна освіта 2023: сучасні виклики та рішення»

Привітальні слова линули від всіх учасників форуму з нагоди Дня позашкільної освіти. Основною метою Дня Позашкілля є захист прав на позашкільну освіту, презентація сучасного стану і прогресивних ідей у діяльності закладів позашкільної освіти.
Спікерами форуму стали очільники міністерства освіти. Гарячу дискусію викликав виступ Горбачова Сергія Івановича, освітнього омбудсмена України, щодо введення в позашкілля психологічної служби та навантаження педагогів.

ЦТДЮГ отримав високу оцінку діяльності, адже, заклад стали локальним осередком виховання дітей та молоді, акцентованими на ментальному здоровʼї, розвитку творчих вмінь дітей та молоді.

Від Верховної Ради аналіз і слова привітання линули від Сергія Бабака – голови Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій, та Грищука Романа – голови підкомітету з питань освіти впродовж життя та позашкільної освіти Комітету ВРУ.

Велика дяка за слова підтримки Оксена Лісового, Міністра освіти і науки України. В межах форуму відбулось три панельні дискусії, обговорення Концепції позашкільної освіти в умовах війни і прийнята відповідна резолюція.