Вихованці ЦТДЮГ відзначились низкою нагород

Плідним виявися осінній період у вихованців ЦТДЮГ. Відбулись різноманітні фестивалі як в Україні, так і поза межами нашої неньки. Результати нижче…

Вихованець капели хлопців бандуристів “ГАМАЛІЯ”  Баран Роман гідно продемонстрував виконавську майстерність і став лауреатом ІІІ премії на VII Міжнародному фестивалі-конкурсі народного мистецтва «Флояра» м. Одеса.

На XXX Всеукраїнському мистецькому конкурсі ” Самоцвіти” першу премію отримали Вокальний ансамбль “Барвистий віночок” та Настя Суровецька, як вокалістка у номінації «Естрадний вокал».

Народний вокально-хореографічний ансамбль «Викрутасики» також приніс ЦТДЮГ низку перемог.

Міжнародний фестиваль «Autumn Tale-Prague” 2022р. Художній хореографічний колектив “DiaDance” ЦТДЮГ, представив Україну на найвищому рівні, показали 5 танців, постановки відображать та розказують про події , що відбуваються у нашій країні.

У Міжнародному конкурсі мистецтв «Українське серце» прийняв участь народний художній колектив капели бандуристок «Дзвіночок». Вітаємо Лауреатів першої премії.

Театр танцю “Левеня” мав нагоду взяти участь в урочистому концерті з нагоди найбільшого національного державного свята Республіки Польща – Дня Незалежності! Наші танцюристи безмежно вдячні за можливість привітати друзів зі Святом і подякувати за безмежну підтримку і допомогу для України!