Вихованці народного художнього колективу Музична студія «Джерело» привітали львів’ян та гостей міста з різдвяними святами

Щорічно вихованці Назара Савка МС «Джерело» колядою зустрічають ходу звізд біля Оперного театру. У виконанні прозвучали традиційні та авторські коляди.
це фестиваль «Спалах різдвяної звізди», який є одним із найвидовищніших та найяскравіших різдвяних заходів міста. Так, центром Львова проходить «Хода звіздарів», учасники якої демонструють яскраві та унікальні звізди, виготовлені власноруч. Цього року звізди були особливо яскраві і колоритні. У ході взяли участь колективи Центру творчості дітей та юнацтва Галичини.
Святковий настрій просто витав у повітрі.

Також нещодавно вихованці Назара Савка вітали всіх українців з телеекранів телевізора,  записавши різдвяне відео привітання, яке під час святої вечері 6 січня транслювали на центральному телеканалі ICTV. Для цього привітання вибрали акапельне виконання двох колядок та віншування.
Під час зйомок всіх перехожих вражали костюми дітей, адже, вони були одягнені у образи ангеликів на знак світлого і чистого Різдва. Саме відео знімали біля ялинки та Оперного театру.