Всеукраїнський проект з творчим відголосом у всій Україні

Центр творчості Галичини на Погулянці у Львові у ці дні перетворився на величезний вулик талановитої малечі та емоцій радості глядачів. Ніби символічно з нагоди відзначення Дня захисту дітей розпочався дводенний марафон мистецтва і спорту в рамках Фестивалю «Сяйво Княжого міста». Троє тендітних дівчат І.Смаль, О.Єсіпова, Х.Кушнір стали ініціаторами ідеї багатовимірної мистецько-спортивно-візуальної акції, де кожний учасник фестивалю занурюється у вир змагань, розваг, дозвілля і спільно творення. Цей мистецький формат зустрічі тисячі дітей одночасно дає відчуття великої потуги діяльності позашкільної освіти і безконечного виміру талантів молоді.

На сцені ЦТДЮГ тривають виступи солістів, творчих колективів різних жанрів мистецтва, які оцінюються увагою високоповажного журі. Згодом малеча організованим струмочком вирушає на розважальні змагання зі спорту, діти продовжують творити малюнки і спілкуватися у вирі позитивних емоцій.

Фестиваль «Сяйво княжого міста» ніби став співзвучним з традиціями Галичини, які віками плекали таланти у різних стилях і жанрах мистецтва, архітектурі, народних промислах і головне – Культурі Людського Спілкування.

Міжнародною асоціацією позашкільної освіти цьогоріч започатковано промоційний проект «ПОЗАШКІЛЛЯ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО» з метою об’єднати всіх позашкільників у пориві презентації і «вибуху» досягнень, творчих напрацювань і звитяг у різних напрямах діяльності. Позашкільна освіта наспраді є тим безконечним живлячим джерелом енергії у світі розкриття талантів і вподобань дітей, досягненні успіху і утверджені знань, які згодом окреслять перспективи вступу молоді у Виші. Беззаперечно позашкільні заклади є тими основостверджуючими закладами ціннісних орієнтирів у житті молоді, перших кроків пізнання світу краси, мистецтва, спорту, образотворчої та технічної творчості.

У ці дні ПОЗАШКІЛЬНИКИ єднають всю Україну у питаннях компетентнісного навчання і виховання молоді, бо хто ж як не Ми засіваємо у їх серця та свідомість зерна краси і пізнання прекрасного, найшвидше чуємо потаємні їхні мрії у пізнанні світу через свої інколи скриті емоції, розвиваємо таланти і вподобання через багаторівневе людське спілкування у Родині співучасників утвердження позашкільних начальних закладів.

VIVAT позашкілля! VIVAT молодь майбутнього!
VIVAT країна радості і добра!

*більше фото та відео тут: