ЦТДЮГ розпочав святкування 35-річного ювілею

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини розпочав святкування 35-річного ювілею

Сьогодні, 10 жовтня, у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини розпочалося святкування 35-річного ювілею.

З самого ранку стартував відкритий міський фестиваль для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку, ярмарок ремесел та виставка відділу образотворчого та ужиткового мистецтва

Урочисту академію ювілейних святкувань відкрив своїм неперевершеним виступом народний ансамбль “Серпанок”.

На ювілей прибули гості з України та закордону, зокрема, представники Українського державного центру позашкільної освіти, українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, президент МАПО та президія міжнародної асоціації позашкільної освіти. Прибули на святукування ЦТДЮГ делегації з Польщі ( міста Намислув і Варшава), Чехії (Брно, Опава, Глючин), Литви.

Центр творчості привітала головний спеціаліст відділу позашкільної освіти виховної роботи та психолоічного супроводу міністерства освіти і науки України Світлана Будз. “У нас буде три дні цікавої і копіткоїпраці, занурення в практику позашкілля Львівської області”, сказала Світлана Будз. Вона зачитала привітання від міністерства освіти України.

Привітав ЦТДЮГ також заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко.

“…На жаль, позашкілля недофінансоване, подекуди йому неналежно приділена увага. Так, ми це бачимо…Можу всіх запевнити, що це керівництво Львівщини, яке є сьогодні, точно буде працювати на розвиток позашкілля. Ніхто нікого не закриє, не реорганізує, не викине на вулицю. Діти мають зростати не на вулицях. Вони повинні займатись спортом, відвідувати українські Карпати, знати про можливості, які є в гуртках. І це все є у ЦТДЮГ…” – сказав Іван Собко.

Від імені голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського таким працівникам ЦТДЮГ вручили подяки: Тарасу Білошицькому, Марії Чабан, Оксані Мончин, Степану Маковецькому, Лесі Коханій. Почесною грамотою нагородили: Ігоря Мартинюка, Олександра Колба, Анатолія Зоряника, годинником від голови ЛОДА Галину Баган.

З вітальним словом виступив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Гудима.

“…Ваша праця важка, почесна, не завжди справедливо оцінена, на превеликий жаль. Від Львівської обласної ради хочу побажати творчих звершень, а ми сприятимемо вам, чим зможемо…” – сказав Юрій Гудима.

Розпорядженням голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина відзначили грамотами таких працівників ЦТДЮГ: Оксану Ващак, Любов Бабанкову, Людмилу Мартинюк, Олександра Плахотнюка