Навчальний семінар для методистів

30. 01. 2019 р. в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбувся навчальний семінар для методистів, культорганізаторів та педагогів закладу. 

Відповідно до плану роботи семінару завідувачем технічного відділу п. Зоряною Степанишин було представлено методичну розробку «Теоретичні тестові питання для змагань з початкового технічного моделювання», котра готується на конкурс методичних робіт з технічної творчості.

Виступ керівника гуртка «Раннє скелелазіння» відділу спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи п. Павла Василенка супроводжувався відеофільмом і викликав зацікавлення та ряд запитань щодо вихованців і методів навчання у гуртку.

Учасники семінару мали змогу почути доповідь п. Лесі Миськів -методиста інформаційно-методичного відділу на тему: «150 рокiв з дня заснування у Львовi культурно-освітньої громадської організації «Просвiта» (нині – Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Т. Шевченка), котра супроводжувалась мультимедійною презентацією і викликала зацікавлення та сприяла обговоренню даної теми стосовно сьогодення  товариства.

Методист технічного відділу п. Оксана Стасюк представила методичну розробку відкритого уроку «Підсумковий урок-змагання за вивченими темами графічного редактора PAINT», котру було запропоновано подавати на конкурс матеріалів технічної творчості.

На завершення семінару методист інформаційно-методичного відділу п. Оксана Москва запропонувала мультимедійну презентацію «Вчимося говорити грамотно», котру слід використовувати в практичній діяльності педагога.