#нашмісяць: про досягнення ЦТДЮГ у вересні

Ну що ж, відновлюємо роботу ЦТДЮГ і вже улюблену рубрику читачів – #нашмісяць, в якій розповідаємо про події та досягнення місяця, що минув.

Вересень! Здається, лиш початок навчального року, однак ми вже мамо чим поділитись.

По-перше, групи набрані, заняття вже розпочались. Однак у вас ще є можливість приєднатись до колективів. Для цього звертайтесь до завідувачів відділів, контакти яких можна знайти тут( https://www.facebook.com/100057121764036/posts/pfbid0gdn4i5yWh4Zfsi8TcfLrpzjRZxkAYQUwA8XxQN9DU3EKffi18eSmPAFQagvwZwwml/ )

Актори театру “Ми” відкрили свій сезон яскравою виставою “Казки дядечка Римуса”. Ця постановка дещо відрізняється від звичного репертуару трупи, однак це додає більше інтересу до неї. Дякуємо постійному партнеру – театру “На Вугільній” за класну сцену та неймовірну атмосферу!

Інший колектив відділу театрального та народного мистецтва, вокальний ансамбль “Барвистий дзвіночок”, вперше вирушив за межі нашої країни і представив Україну на фестивалі «La vie en Rose festival», що пройшов в місті Пезаро, Італія. Вихованці познайомилися з культурою місцевості, занурилися у світ прекрасного побуту корінного населення та смаковитої італійської кухні.

Відділ спорту і туризму 9 та 10 вересня розпочав сезон організованих змагань Відкритою першістю м. Львова з веслувального сплаву. Серед учасників були спортсмени Львівської та Тернопільської областей, а загалом їх було тридцятеро, чотирнадцятеро з яких отримали призові місця.

Також наші спортсмени взяли участь в змаганнях з художньої гімнастики “Золоте левеня 2023”, де забрали 3 других місця та 1 третє. А на Всеукраїнському турнірі “Перлина Львова” дівчата вибороли 2 перших місця і 2 других. Також призові місця вихованки привезли з Ужгорода, де взяли участь у Відкритій першості “Force Baby Cup-2023” – там дівчата посіли 1 перше місце та 2 других.

Окрім цього, вже вдруге відділ організував соціальний табір “Реабілітація туризмом 2.0”, метою якого є доведення того, що туризм доступний кожному. Більше 50 військових, що зараз перебувають на реабілітації відчули на собі стихію води, а саме сплавом на катамаранах та каяках, мандрували до найвищої точки Миколаївщини, та долали складні маршрути у печері. Справжньою ознакою Незламності та Хоробрості став квест другого дня. Наші вояки піднімались на скеледром, а гуртківці – долали перешкоди у незвичний спосіб.

Звісно ж, не можемо також не згадати про професійне свято відділу – День фізкультури та спорту. Ще раз вітаємо наших колег і бажаємо досягати нових висот!

А відділ технічної творчості відзначив Всесвітній день журавля, День захисту слонів та Всесвітній день моря. На цю тематику гуртки паперового моделювання, просторового моделювання та технічного моделювання зробили безліч виробів і таким чином доєднались до міжнародних акцій.

Також представники відділу взяли участь у Обласному форумі технічної творчості позашкільних закладів Львівщини, на якому яскраво представили творчість ЦТДЮГ. Гості зацікавлено досліджували роботи наших гуртківців і відзначали високий рівень професіоналізму педагогів.

 

Медіашкола ЦТДЮГ представила своїм вихованцям оновлений формат навчання, який включатиме в себе лекції та тренінги не лише по журналістиці та копірайтингу, але й психології, маркетингу, рекламі та соцмережах. Щиро рекомендуємо приєднатись до наших занять, адже педагоги викладатимуть комплексний підхід до сучасних медіа.

Відділ народної хореографії доручив театру танцю “Левеня” представити Україну на Міжнародному фестивалі “Emerald Island”, що проходив на острові Тасос, Греція. Фестиваль не був конкурсним, однак нашу творчість глядачі відзначили з окремим захопленням. Це була чудова можливість не тільки познайомити з нашим мистецтвом, але і оздоровити діток, вивезти їх від вже звичних для нас тривог в інший, мирний і безтурботний світ.

В той же час народний художній колектив “Серпанок” у Львові давав святкові виступи з нагоди різноманітних свят, серед яких – День фізкультури і спорту та День працівника освіти.

Відділ образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва як і минулоріч проводить багато акцій саме за кордоном. Так, до прикладу, методист відділу Ірина Мартин вже вкотре провела тематичні майстер-класи в місті Замосць, Польща. Це буде серія інтеграційних майстерок на екологічну тематику спільно з Замоським будинком культури.

У Львові ж відділ також працює і провів тематичні уроки присвячені видатній Олені Кульчицькій. Вихованці не лише познайомилися з  творчістю мисткині в галузі текстилю, але й виконали аплікації за мотивами її килимів.

Звісно ж, також розповідаємо й про волонтерську роботу – наші педагоги продовжують працювати з різноманітними таборами, один з яких – ЦСП “Рідні”. Цей місяць був продуктивним для діток і вони познайомились з напрямом технічної творчості, а також багато рухались з педагогами відділу спорту та туризму.

Вважаємо, що рік ми розпочали досить продуктивно і не плануємо зупинятись на досягненому. Колегам бажаємо творчого натхнення та нових успіхів найближчим часом!