Ансамбль «Викрутасики» підтвердив  звання Народного

Ансамбль «Викрутасики» ЦТДЮГ отримав підтвердження звання Народний художній колектив України. Це прекрасний дарунок до 20-річчя від дня заснування колективу. У зв’язку з цим керівник ансамблю Леся Сологуб вітає усіх учасників, випускників, батьків, вчителів, директорів, менеджерів, кравчинь, дизайнерів, перевізників, всеукраїнських та міжнародних партнерів та друзів. «Це спільне досягнення поколінь», – зазначила керівник.

Нагадаємо, Зразковий вокально-хореографічний ансамбль «Викрутасики» був створений у 2002 році. За ці роки колектив побував у Болгарії, Румунії, Росії, Польщі, Італії, Австрії, Білорусі та ін. країнах. За останні роки ансамбль зайняв провідне місце в біографії міста Лева і, зокрема, України.

Ансамбль – переможець багатьох конкурсів і фестивалів. Творче піднесення ансамблю відбувається під керівництвом Лесі Сологуб. Концертна група ансамблю «Викрутасики»- молодий, талановитий, самобутній колектив.

Народні і авторські пісні в сучасному, оригінальному, танцювальному аранжуванні, артистизм і професіоналізм, яскраві костюми, робота в живу, веселість і радість на будь-якому святі, обширний репертуар, універсальність програми ( на всі вікові категорії)