Завершився дистанційний конкурс авторської казки “KAZKA.UA”

У Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини  провели підсумок  Першого дистанційного конкурсу авторської казки “KAZKA.UA” . Кращі роботи отримали нагороди. Організатори (ЦТДЮГ, відділ театрального та  народного мистецтва)   відібрали три казки, замість однієї, для постановки на сцені. Постановки будуть реалізовані протягом 2021-2022 навчального року.

«Учасники конкурсу здивували якістю своїх казок. Кожна казка має свою особливість і не залишає байдужим читача», – заявили організатори конкурсу.

Кращі казки будуть опубліковані на сайті Центру творчості дітей та юнацтва Галичини та у фейсбуці.

Зазначимо, що конкурс проводили з метою виявити юні обдарування, популяризувати творчість талановитих дітей та підлітків, зацікавити сучасне покоління історією та культурою України, популяризувати та розвивати українську мову.

Нагадаємо, 2021 рік багатий на пам’ятні дати, але найяскравіші це: 165 років від дня народження Івана Франка, 150 років від дня народження Лесі Українки та 30 років Незалежності України. Культуру й мистецтво потрібно розвивати опираючись на багату спадщину наших талановитих діячів. Тому виникла ідея створити конкурс авторської казки, щоб спонукати дітей, молодь та людей старшого покоління створювати щось нове й креативне, а головне – мислити українською мовою і пишатися тим, що ти українець.