Батьки разом з учнями ЦТДЮГ виконують ранкову гімнастику

Найменші вихованці гуртка раннього фізичного розвитку «Зайчиха» разом зі своїми батьками виконують ранкову гімнастики, працюють над мовленнєвим апаратом, розвивають ритмічні здібності та дрібну моторику.

У відділі спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи впродовж першого тижня карантину склали план дистанційної роботи. Щоденно вихованці надсилали відео-фото звіт виконання домашнього завдання, що полягала у виконанні вправ загальної та спеціальної фізичної підготовки за такими напрямками: художня гімнастика, СТК та ТТ «Відлуння», таеквон-до, гірський туризм та скелелазіння, баскетбол та корфбол, міні-футбол, паркур, СТК «Віка Данс».

Щодня для всебічного розвитку на сторінці були представлені документальні фільми, навчальні відеоматеріали з анатомії та фізіології тіла людини, особливостей фізичної діяльності та історичні спортивні довідки.

Керівники гуртків спортивного туризму та кануполо для своїх вихованців підготували ряд відеолекцій, які були доступні за приватним посиланням для учасників гуртка та адміністрації відділу. Керівник СТК «Віка Данс» Вікторія Ільїнова розпочала проведення відео-уроків, на яких детально розповідала про методику виконання технічних елементів танців латиноамериканської програми з пропонованою танцювальною комбінацію до вивчення та відпрацювання.

Вихованці шахового клубу розігрували шахові партії на онлайн платформі, а потім проводили їх аналіз разом з керівником.