Народний драматичний театр «Ми» (відділ театрального та вокально-хореографічного мистецтва ЦТДЮГ) активно працює над вивченням сценарію нової вистави «Цимес» та постановки «Станція» Олександра Вітера. Театр проводить дистанційну репетиційну роботу з колективом за допомогою інтернет інструментів. Також керівник театру Валерій Собецький ділиться своїм методичним доробком – цікавими та корисними лекціями «Влаштування сцени». Театр «Ми» планує спільний перегляд та обговорення вже здійснених постановок. Їх розклад можна знайти на сторінках відділу та театру «Ми» у соціальній мережі Фейсбук.
Над новими постановками працює активно «Народний художній колектив» музичний театр-студія «Погулянка». Керівник театру Віра Соломіна разом із педагогами колективу дистанційно оновлюють репертуар, працюють над великодньою програмою, діти on line читають поезію на тему весни, співають пісні.
Кожен учень забезпечений через електронну пошту текстами творів, сценаріями. Між батьками, дітьми та педагогом триває постійний контакт.
Театральна студія «Mandragora» надіслала сценарії – молодшій групі «Жадібний Гном» та сценарій випускного свята у студії раннього естетичного виховання «Равлик»; старшій групі – сценарій «Знімається кіно». Ведеться робота над наголосами, паузами, інтонацією, вимовою.
Вихованці з керівником беруть участь у творчому марафоні дитячої письменниці та сценаристки Лани Ра – «Добровірус та його друзі».
Потужну дистанційну роботу демонструє чудовий художній хореографічний колектив «DiaDance». Керівник колективу Діана Міщук проводить on line уроки, їх у вільному доступі можна знайти у соціальній мережі Facebook на сторінках колективу та відділу. Педагог-репетитор – Яна Синєок активно висвітлює відео та фото дистанційних уроків у соціальній мережі Instagram.
Ряд лекцій онлайн провів керівник театру «З вулиці на сцену» Ігор Онисько. Через програмне забезпечення Skype були проведені репетиції до вистав за авторськими сценаріями І. Ониська.
Керівник хореографічного колективу «Мереживо» Зоряна Лозовська провела онлайн заняття та ознайомила дітей з традиціями українського народу святкування великодніх свят.
Працює також фортепіанна студія «Гармонія». Керівник студії Любов Бабанкова дає професійні поради у групі «Піаністи», а також організувала on line демонстрацію мультимедійної презентації «С. Людкевич – Прометей української музики». Діти здобувають як теоретичні знання, так і практикують у грі на фортепіано.
Дистанційно навчаються вихованці фольклорно-етнографічної студії «Світлиця». Народні пісні вивчають у сімейному колі. Оркестр активно працює над поповненням репертуару через систему обміну миттєвими повідомленнями messenger.
Також народна пісня звучить та розвивається у дружньому колі фольклорного гурту «Босарки». Цей колектив дуже молодий, тому велику увагу приділяє вокально-хоровій роботі. Зокрема: дихальним вправам, вправам для дикції, інтонування, розвитку гармонійного та мелодійного слуху. Гурт поповнює свій репертуар новими піснями та ділиться один з одним ідеями майбутніх заходів.
Не відстають від своїх колег вокальні ансамблі «Барвистий віночок» (керівник Оксана Наумова) та «Львівські Зорі» (керівник Марія Кравченко). Ці колективи теж зовсім юні, бо створені лиш у цьому навчальному році, але дуже талановиті та перспективні. Дистанційно вивчають нові пісні, готуючись до майбутніх заходів. Крім того, керівник колективу «Барвистий віночок» запровадила ряд лекцій «Теорія музики» онлайн.