Діти студії раннього естетичного виховання “Равлик” ЦТДЮГ взяли участь у відео про безпеку на дорозі

Часто, поспішаючи, дорослі забувають про правила дорожнього руху: перехід дороги у встановленому місці, “зелений” колір світлофора, погляд “вліво-вправо”, тощо. Тому, проводячи різні інформативні заходи, працівники ювенальної превенції Львівської області нагадують дітям та дорослим про власну безпеку на дорозі.

Завдяки в.о. директора ЦТДЮГ Надії Савко було відзнято ролик щодо застереження від травматизму на дорогах. Начальник ювенальної превенції Ольга Ковальчук звернулася до суспільства з закликом дотримуватися правил дорожнього руху та озвучила, на жаль, невтішну статистику. Львівська область посідає перше місце у ДТП за участю дітей.

Разом із з старшим інспектором ювенальної превенції Личаківського ВП ГУНП у Львівській області Оксаною Кавчак, в студії раннього естетичного виховання «Равлик» було проведено  навчання у формі гри щодо правил поведінки на дорозі.

Важливим є те, що завдяки батькам та вчителям ЦТДЮГ, вже в ранньому віці,  діти знають правила поведінки на дорозі. Тому робота над відеороликом була простою, оскільки самі діти розказували та допомагали його творити.

Ювенальна превенція Львівської області висловлює слова подяки Надії Савко та її команді за теплу та дружню атмосферу, завдяки якій зйомка відеоролика пройшла дуже цікаво і весело.