«Коли до толоки ЦТДЮГ приєднуються жителі району Погулянки- це надихає» – в.о. директора ЦТДЮГ Надія Савко

Уже близько тижня у Центрі Творчості Дітей та Юнацтва Галичини відбуваються зміни на краще. Основне завдання, яке ставлять перед собою працівники закладу, – зробити охайний куточок для комфорту та безпеки дітей. Як виявилось це завдання стосується не тільки діток, які навчаються в ЦТДЮГ, але й тих, які проживають поряд.

«Гасло толок – зробимо територію ЦТДЮГ чистою, безпечною і красивою» – розповідає в. о. директора ЦТДЮГ Надія Савко. «Сім днів – сім толок. Ціль надзвичайно амбітна, та все ж досяжна».

Перша толока почалась з косіння трави, прибирання квітників та лакування лавок. Допоки карантин, господарська служба зайнялась ремонтними роботами, проектами по безпеці та впорядкуванням території. Другий та третій день спільної роботи полягав у прибиранні клумб та очищенні чагарників. Далі з’явились надзвичайно веселі та мотивуючі позначки у дотриманні соціальної дистанції.

Фізична робота виснажує, але не в ЦТДЮГ. Моральним піднесенням для колективу закладу стали небайдужі мешканці – сусіди, які проживають поряд з територією ЦТДЮГ і полюбляють прогулятись нею разом з дітьми. Вони долучились до толок Центру творчості.

«Ми відчули, що Погулянка – дружня команда. Нам підставили своє плече сусіди, коли побачили, що потрібна допомога. Тому, для того, щоб ідеї реалізовувались швидше, закликаєм вас брати участь у проєкті. Давайте зробимо для дітей максимально комфортні умови. Щастя наших дітей понад усе» – ділиться враженнями Надія Савко.

Отож, дітей зустріне новий та затишний Центру Творчості Дітей та Юнацтва Галичини. Незабаром початок нового навчального року!

Роксолана Шиманська