У ЦТДЮГ курс на активний спосіб життя

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини продовжує активну роботу над профілактикою таких захворювань як сколіоз, плоска стопа та інші.Для цього протягом року з вихованцями закладу будуть проведені фізичні заняття та бесіди щодо активного способу життя.

«Ми взяли курс на активний спосіб життя та фізичну підготовку. Дітки, які мало рухаються повинні приділяти більше уваги своєму здоров’ю. Для прикладу наші прикладники (художники, ліпка, ткацтво) багато часу проводять сидячи на одному місці. Ми навчимо їх, як підтримувати організм та давати йому додаткову енергію. Велику увагу приділяємо поставі» – в.о. директора ЦТДЮГ Надія Савко.

Окрім занять готується великий семінар на тему «Здорова постава», а також низка практичних відеороликів. Зокрема, нещодавно відзняли відеоролик для коригування проблем стопи у дітей віком 4-6 років.
Над відео працювали Ліда Марченко керівник студії «Крок за кроком» та Назар Савко керівник SavkoStudio, який став ідейником таких відео уроків та забезпечує весь технічний супровід від знімального процесу до монтажу та пост продакшину.