ЮВІЛЕЙ ЛЬВІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ (частина 1) – Урочиста академія вітання.

Святкування ювілею коледжу розпочалися урочистою частиною з привітальними словами і нагородами працівників. Представники влади різних рівнів, колеги споріднених навчальних закладів, представники громадських організацій прагнули перевершити одне одного словами подяки і відзнаки за успішну та жертовну працю педагогічних працівників коледжу. І правдиво є за що – 80 років історичного розвитку і становлення, різні часи змін та реформ, практично кілька поколінь викладачів, які творили історію навчального закладу. Історія становлення неординарна і цікава, оскільки відображає зміст і потреби у студентах різного фаху і спеціальностей. Найповнішу і досконалу історію розвитку закладу висвітлив у своїй статті Роман Береза, колишній викладач культосвітнього училища у назві минулих років.

В дзеркальному залі Національного театру опери та балету ім.Соломії Крушельницької вирували емоції від нагород і вітальних слів. Грамоти, подяки, нагородні годинники, медалі – це не повний перелік дарунків, які отримали педпрацівники і дирекція коледжу. Виразними і щирими вітаннями прозвучали слова від Ради директорів передвищої освіти І-ІІ рівнів акредитації та адміністрації ЦТДЮГ, бо говорили серцем і побажаннями для подальшого розвитку колективу на майбутнє.

Урочиста академія з нагоди 80-річчя від часу заснування закладу культури, який носить назву Львівський коледж культури і мистецтв став гарним прологом у святкуваннях, які продовжуються у наступні дні.