“Міфічні істоти” завітали в Арт-хол ЦТДЮГ

У відділі технічної творчості вихованці та педагоги знову підбивали підсумки недавнього дистанційного навчання і цього разу представили в Арт-холі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини персональну міні-виставку робіт однієї вихованки відділу — Анни-Марії Макогоненко.

Марічка – багаторічна вихованка технічного відділу, яка з 6 років займалася під керівництвом різних керівників гуртків Погулянкиа сьогодні вона відвідує заняття з комп’ютерної графікиробототехніки LEGO Mindstorms і гурток трасового автомоделювання. А також з задоволенням виготовляє складні паперові моделі.

Марічкою створена колекція робіт «Міфічні істоти». На виставкових стендах глядачі мали можливість переглянути різні моделі грізних грифонів, витончених казкових єдинорогів, крилатого Пегаса та Фенікса — символу безсмертящо згоряє дощенту в полум’ї сонця і воскресає з попелу.

Але особливою увагою користувалася серія драконівПредставлені роботи — надзвичайно складні, виконані з прецизійною точністю. Дракони, що сидять, або прогулюються; дракони мирні і такі, що готуються атакувати; дракони що дихають вогнем і такі, що в пазурах тримають Землю.

Бажаємо, щоб ця виставка вихованки Центру творчості була першою маленькою сходинкою у її майбутнє творче зростання!