На методичній раді ЦТДЮГ обговорили важливі моменти з життя закладу

Перший місяць зими 2021 року у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини розпочався методичною радою, котру організував і провів відділ оргмасової та інформаційно-методичної роботи. Методист відділу Оксана Мончин привітала присутніх із особливим днем в історії нашої держави – днем
Всеукраїнського референдуму 1991 року, нагадала про святого мученика Романа  та ознайомила з планом роботи методичної ради. Оксана Москва, методист цього ж відділу, надала інформацію про регіональне замовлення на курси підвищення кваліфікації та вказала на недоліки окремих відділів під час його формування.

Педагоги розглянули та обговорили ряд навчальних програм для подальшого їх затвердження. Далі п. О. Мончин нагадала про піврічну звітність і роз’яснила форму такої звітності. На завершення методист п. О.
Миськів запропонувала звернутись до теми: «Дні пам’яті жертв голодомору. Про вшанування пам’яті Миколи Лемика. Відеоміст пам’яті «Львів-Миргород»» і розповіла про захід, котрий відбувся під патронатом
Департаменту освіти і науки Львівської ОДА, учасником якого вона була.

Окрім того, презентація про життя і діяльність Миколи Лемика, борця за свободу і незалежність України, дала змогу учасникам семінару обмінятись думками та почерпнути цікаву і корисну інформацію, щоб пам’ятати і застосовувати її в подальшій роботі з дітьми та молоддю.