#нашмісяць: про досягнення ЦТДЮГ в березні

Вводимо нову корисну рубрику #нашмісяць, в якому підсумовуватимемо досягнення та здобутки за визначений період.

Третій місяць 2023-го був плідним на події, організовані Центром творчості дітей та юнацтва Галичини.

Вокальний ансамбль “Барвистий віночок” отримав ІІ премію в IX Всеукраїнському фестивалі-конкурсі інструментальної музики, вокального та хорового співу “Галицькі Самоцвіти”.

Дитячий хореографічний колектив “DiaDance” здобув нагороди l,II та IIl премії в групових та сольних виступах XXXI Всеукраїнського хореографічного  фестивалю-конкурсу “Самоцвіти”. Доклали зусиль всі – від найменших до найстарших!

Народний вокально-хореографічний ансамбль “Викрутасики” також отримав I,II та III премії за яскраву народну хореографію в “Самоцвітах”.

Заслужений вокально-хореографічний ансамбль “Галичина” гідно представив свою творчість на фестивалі “Самоцвіти” й отримав І премію конкурсу!

Відділ технічної творчості провів підсумкове дефіле конкурсу “Стильний папір. Квіти України”.

Відзначився й спортивний відділ – дев’ятнадцятеро наших представників у чемпіонаті Львівської області по Таеквон-до зайняли призові місця, серед яких 8 золотих медалей, 9 срібних та 8 бронзовних. Керівник гуртка Олександр Колб отримав відзнаку найкращого тренера.

І хоч за вікном вже була весна, та ще в березні творча студія “Світлиця” стала лауреатом І премії у міжнародному конкурсі мистецтв “TALENT TIME” із піснею «Зима».

Звісно ж, варто згадати й про Шевченкові дні, що традиційно відзначають на день народження Кобзаря. ЦТДЮГ провів вже традиційний марафон у дистанційному форматі “#ШевченкоProArt”, в рамках якого всі охочі могли творчо проявити свої таланти. За хештегом у Facebook можна побачити всі представлені роботи й вкотре переконатись, що для мистецтва обмежень немає! Окрім дистанційного формату, львів’яни також мали змогу долучитись до публічних читань Шевченка біля його пам’ятника разом із дітьми Медіашколи.

Колектив DiaDance отримав черговий Гран-прі за юних та талановитих вихованців. Окрім цієї нагороди, Всеукраїнські змагання з хореографічного мистецтва THAT’S RHYTHM FEST 2023 приніс в скарбницю також п’ять І, чотири ІІ та два ІІІ призових місця.

Відділ організаційно-масової та інформаційно-методичної роботи вкотре провів методичне об’єднання з актуальною тематикою.

Ще одне методичне об’єднання провів відділ театрального мистецтва, піднявши тему “Театральне мистецтво крізь призму сучасності”. Окрім цікавих спікерів та нової теоретичної інформації, учасники також взяли участь у майстер-класах, організованих педагогами ЦТДЮГ.

Також театральний відділ організував 9-й фестиваль театральних капусників “Посмішка Талії”, в якому взяли участь не лише учасники зі Львова, але й з області. Конкурсантів не зупинили навіть обставини – задля безпеки одні театрали провели показ своєї вистави онлайн, адже головний герой команди захворів напередодні. Незважаючи на це, захід відбувся й зібрав позитивні відгуки учасників та гостей.

Також відзначимо чергову співпрацю Центру творчості дітей та юнацтва Галичини та Управління освіти Львова – цього разу ми навчаємо дітей знімати рекламні ролики. Наші педагоги та запрошені гості долучились до курсу-інтенсиву, під час якого школярам розповідають ази маркетингу та основи, тонкощі і складнощі знімального процесу саме рекламного матеріалу.

Також пишаємось й міжнародною роботою – методист відділу образотворчого та ужиткового мистецтва Ірина Мартин вкотре представила українську культуру на теренах наших друзів-сусідів – Польщі. Ірина провела кілька майстер-класів по виготовленню традиційних українських писанок, в яких брали участь не лише поляки, але й наші земляки. Опісля ці роботи були продані на благодійному ярмарку.

У березні ЦТДЮГ продовжив співпрацю з комплексом Otaman Resort, що гостинно приймає в себе табір для ВПО Recovery Camp. Ми продовжуємо проводити майстер-класи й навчання для діток, що приїхали до нас з центральних та східних областей.