Відділ технічної творчості ЦТДЮГ провів конкурс “Стильний папір. Квіти України”

Технічна творчість – це не лише про моделювання та робототехніку. В першу чергу це про креатив, що й доводять вихованці та педагоги відділу технічної творчості Центру творчості дітей та юнацтва Галичини.

Цьогоріч відбувся один з наймасштабніших конкурсів з паперопластики, орігамі та паперового моделювання “Стильний папір. Квіти України”. Загалом в конкурсі взяло участь 335 учасників з усієї України і кожна робота була унікальною. Сукні, прикраси, вінки і сумки – все це розмаїття краси привернуло увагу глядачів не лише онлайн, але й офлайн.

Фінальний етап конкурсу відбувся на сцені ліцею “Просвіта”, де юні моделі представили 37 робіт на собі. Звісно ж, були хвилювання та мандраж, однак учасниці поводили себе професійно й дефіле пройшло на найвищому рівні! Окремо хочемо відзначити й те, що до показу приєднались не лише жителі Львівщини, але й Чернігівщини, Сумщини, Київщини та Херсонщини.

Більшість робіт публікувались в групі технічного відділу ЦТДЮГ у Facebook, тож за хештегом #Стильний_папір_2023 ви можете побачити творчі надбання юних талантів.

Вітаємо всіх учасників конкурсу і чекатимемо наступного року не менш приголомшливі роботи!