Проведено чергову методичну раду. Результати…

В середу 27 травня 2020 року інформаційно-методичний відділ Центру творчості дітей та юнацтва Галичини організував дистанційно методичну раду та навчальний семінар для методистів, культорганізаторів та педагогів закладу за допомогою платформи Zoom спілкування.
На методичну раду було представлено 3 роботи, а саме: “Правила безпеки під час роботи з комп’ютером”; і “Іван Франко – ВеликийУкраїнець”;(укладачка – п. В. Соломіна) та “Настрій у кольорі”; (укладачка – п.
З. Степанишин). Названі методичні роботи після короткого обговорення були  затверджені методичною радою.

Під час навчального семінару з доповіддю “Міжнародний день рідної мови” виступила п. О. Москва, методистка інформаційно-методичного відділу Центру творчості дітей та юнацтва Галичини. Доповідь супроводжувалась  мультимедійною презентацією і викликала жвавий інтерес у слухачів. В кінці семінару з ювілейними датами травня учасників дистанційної зустрічі познайомила п. О. Мончин, завідувачка інформаційно-методичного відділу та п. О. Миськів, методистка цього ж відділу. Слухачі прийняли до уваги подану інформацію та обговорили кілька організаційних питань. У заході взяло участь 11 педагогічних працівників, котрі мали змогу ще раз хоча й дистанційно, проте зустрітись зі своїми колегами та обмінятись думками і корисною інформацією.