Студія “Равлик” стала переможцем обласної виставки-конкурсу “Техніка майбутнього”

Вихованці студії «РАВЛИК» перемогли в обласній виставці-конкурсі дитячих малюнків та коміксів «Техніка майбутнього» у 2019-2020 навчальному році (молодша вікова група).

Дитячі ідеї – це підказка для науковців та конструкторів. Серед інших були виставлені роботи:

Адріан Павлюк 4 роки «Прилад, куди заходиш, натискаєш кнопки, і опиняєшся одразу в Греції або Німеччині, їхати не треба!» ( Телепортація. На малюнку зображено енергетичні потоки, які переносять людину).

Олексій Щепанчук 4 роки «Машина, в яку сідаєш і переїжджаєш по спеціальним дорогам в минуле чи майбутнє, там можна вийти і гуляти.» ( Часові тонелі)

Олексій Щепанчук 4 роки «Окуляри, в які видно усі планети і навіть кожний камінчик там». (Індивідуальний портативний телескоп)

Поліна Баннікова 4 роки «Сходинки-драбинки між планетами, можемо мандрувати без ракети». (прототип міжпланетного ліфта)

Дарія-Ніно Джалаганія 5 років «Чарівний замок, який може за викликом з’явитись у будь-якому місці, і там живуть різні тварини: коти, собачки, усі інші. Їх можна бачити і навіть поторкати.» (Пересувний зоопарк-музей інтерактивних технологій . надає нову інформацію і забезпечує візуальні і тактильні досвід і враження)

Давид Матвєєв 5 років « Спеціальні насінини, що зробили в лабораторії. Їх скидають з літака , і вони одразу виростають, куди б не впали, і дають врожай «. Вирішення проблеми нестачі продуктів на Землі і інших планетах».

Давид Матвєєв 5 років «Машина, на який тато може відвезти на прогулянку на Місяць, і повернутись , коли треба іти на роботу». (індивідуальний космоліт)

Никодим Купрюшин 5 років «Літаюча тарілка, на якій ростуть дерева і дають кисень, щоб дихати, і було де гуляти. Може висіти або опускатись і лежати». (Швидка екологічна допомога для забруднених територій Землі і космічний парк).

За перемогу в обласній виставці-конкурсі дітки були нагороджені грамотами.