Увага! Уряд запровадив карантин у всіх навчальних закладах України

Кабінет міністрів України під час засідання 11 березня запровадив по всій Україні карантинні заходи через поширення нового коронавірусу Covid-2019.

Ці заходи передбачають:

  • закриття навчальних закладів на три тижні з 12 березня
  • обмеження масових зібрань понад 200 осіб, у тому числі спортивних, які можуть відбуватися з дозволу міжнародних організацій та без глядачів, і культурних, проте не стосується заходів державної необхідності (приміром, засідань Верховної Ради чи обласних рад)

Сьогодні Львівська міська комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення з 12 березня до 3 квітня призупинити навчання у школах і дитячих садочках міста для забезпечення мешканців від поширення коронавірусу.

Також вводять обмеження на проведення масових заходів у місті, а форуми, фестивалі і планові заходи рекомендують перенести. Зокрема:

– призупинити проведення культурно-масових та спортивних заходів;

– забезпечити обмеження проведення масових заходів (більше 200 осіб), не допускати осіб, які за результатами термометрії мають підвищену температуру тіла;

– забезпечити недопущення до роботи працівників підприємств та установ з ознаками гострого респіраторного захворювання.

Крім того, уряд виділив 100 млн грн на закупівлю товарів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб і для поповнення держрезерву.

Ці заходи також стосуються Центру творчості дітей та юнацтва Галичини.