У ЦТДЮГ відбуваються тренінги та методичні об’єднання

Днями у стінах ЦТДЮГ відбулись кілька активностей для педагогів Львова та області.

Так, у понеділок відбувся тренінг – семінар для викладачів музичних дисциплін «Виховання дітей через сучасну пісню», який тривав 4 години.

“Сьогодні говорили про виховання дітей через сучасну пісню. Провели майстер класи по розспівках, вчились працювати з дітьми над диханням, танцювати, працювали з психологом та провели флеш моб” – розповідає в. о. директора ЦТДЮГ та доповідач Надія Савко.

Також цікаві лекції були проведені Оленою Агаповою та психологом ЦТДЮГ Чиж Іриною.

У вівторок відділ організаційно-масової та інформаційно-методичної роботи та відділ народної хореографії у співпраці з ЛОІППО провели методичні об’єднання. Дистанційне навчання зробило свої коригування у їх проведенні, тож викладачам та гостям довелось готувати свої доповіді онлайн у записі.

Так орг.-масовим відділом було записано 3 відео-3 власних, де доповідачами стали завідувач відділу Володимир Паньків, генеральний директор видавничого дому “Високий замок” Степан Курпіль та завідувач кафедри ЛОІППО Геннадій Стасюк.

У відділ народної хореографії доповідачами стали голова циклової комісії хореографічних дисциплін КЗ ЛОР «Львівський коледж культури і мистецтв», , член правління львівського відділення Національної хореографічної спілки України, художній керівник ансамблю народного танцю «Діброва» Олег Копильчак з темою «Правильне поєднання лексики і музики в хореографічному мистецтві», керівник народного художнього колективу ансамблю естрадного танцю «Тайм аут», методист ЦТДЮГ Олена Агапова з темою “Естетичне виховання дітей засобами хореографії», Солістка балету Львівського Національного театру опери та балету ім. С. Крушельницької, викладач кафедри хореографії та мистецтвознавства Львівського Державного Університету фізичної культури, член Львівського відділення Національної хореографічної спілки України Наталія Дідик з темою «Класичний екзерсис як складова процесу хореографічної підготовки учнів 12-15 років, які займаються в аматорських танцювальних колективах» та завідувач відділом народної хореографії ЦТДЮГ, член правління львівського відділення Національної хореографічної спілки України, художній керівник «Творчого об’єднання «Левеня» Наталя Бондарчук з темою «Сценічний костюм в хореографічному колективі».