Методисти ЦТДЮГ обговорили нові аспекти атестації та написання навчальних програм

У сьогоденній освіти важливо йти в ногу з сучасними технологіями та нововведеннями. Цього принципу намагаються дотримуватись методисти ЦТДЮГ.

З 1 вересня  2023 року набуло чинності нове Положення про атестацію педагогічних працівників, яке внесло певні зміни в підготовці та проведенні цієї процедури. Методист відділу організаційно-масової та інформаційно-методичної роботи Галина БАГАН донесла основні відмінності, з якими зустрінуться працівники при проходженні атестації, показала як правильно заповнити атестаційний лист та додаток до нього . У форматі “було-стало” вказала на основні помилки при підготовці документів.

Окрім цього, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 04.08.2023 № 1/11592-23, змінились правила оформлення навчальних програм з позашкільної освіти. Про основні відмінності розповів заступник директора з навчально-виховної роботи Ярослав ЛЕСЬКІВ. Основним акцентом, на який мають бути направлені навчальні програми, виокремлено 4 компетентності, які здобувач освіти повинен отримати в ході навчання. Це і буде очікуваним результатом гуртківця.

Усі методисти ЦТДЮГ отримали методичний посібник “Реорганізація методичної роботи в позашкільному закладі освіти”, де було зібрано основні положення та додатки для використання у роботі.